ЕСТУА — мiжнароднi екзамени з англiйської мови в Українi

Компанiя ЕСТУА (English Centre of Testing in Ukraine) — ексклюзивний представник Pearson Language Tests в Українi.

Pearson Tests — це мiжнароднi екзамени з англiйської мови для носiїв iнших мов. Pearson Language Tests видають мiжнароднi сертифiкати з англiйської мови відповідно до рівнів володiння англiйською мовою, встановлених Радою Європи.

Компанiя ЕСТУА надає Вам унiкальну можливiсть пройти тестування та отримати безстроковий мiжнародний сертифiкат, який визнають навчальнi заклади та роботодавцi у всьому свiтi. У нас Ви можете пройти тести PTE General (Тести з загальної англiйської для дорослих), та PTE Young Learners (Тести з загальної англiйської для дiтей).

Новини

29.12.2017

Перша мобільна сесія PTE відбулась в м. Харків!

9 грудня та 16 грудня 16 кандидатів отримали шанс перевірити свої знання англійської мови, склавши іспит Pearson Test of English General. Усну частину проводили наші неперевершені екзаменатори Майкл Хадсон та Марія Москвіна.

28.12.2017

Сесія LCCI (English for business)

9 грудня 2017 відбулась екзаменаційна сесія LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) - English for Business. Місцем проведення став Міжнародний Інститут Менеджменту в Києві.

27.11.2017

Тренінг "Pearson Test of English Examiner`s Training"

18 листопада 2017 у затишних стінах ліцею Міжрегіональної академії управління персоналом, партнера освітньої компанії Pearson, відбувся одноденний тренінг "Pearson Test of English Examiner`s Training".