Перша мобільна сесія PTE відбулась в м. Харків!

9 грудня та 16 грудня 2017 року 16 кандидатів отримали шанс перевірити свої знання англійської мови, склавши іспит Pearson Test of English General. Усну частину проводили наші неперевершені екзаменатори Майкл Хадсон та Марія Москвіна.

Всі рівні іспиту PTE відповідають Загальноєвропейській системі оцінювання знань іноземних мов і мають акредитацію Ofqual (Великобританія). До того ж, учасники складали іспит на високих рівнях – B1, B2,C1, C2, що дозволить їм використовувати отримані сертифікати для подальшого навчання та роботи.

Місце для проведення PTE сесії люб’язно надав Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія». Дякуємо викладачам НУА Молодчій Наталі Сергіївні, Хільковській Асі Олександрівні та Циганок Оксані Іванівні за активну участь та допомогу в організації екзамену.

Ось які відгуки ми отримали від учасників іспиту:

Ми раді повідомити, що на початку наступного року ми плануємо відкриття стаціонарного центру тестування в м. Харків. Таким чином, усі бажаючі скласти міжнародний іспит матимуть змогу зробити це в Харкові тричі на рік (травень, червень та грудень).

До зустрічі в травні!